Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

30 квітня відбулося позачергове засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо відновлення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти Нікольської селищної ради.

СЛУЖИТИ В ЗСУ – ПРЕСТИЖНО!

Сьогодні в приміщенні Нікольського районного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення 21 окремого мотопіхотного батальйона «Сармат»  (В/ч А-29-62),  шукачі роботи прийняли участь дистанційно на платформі Zoom.

Другий день обласної спартакіади допризовної молоді

Другий день поспіль наші спортсмени виборюють перемогу в обласній спартакіаді допризовної молоді, не дивлячись на втому та  перебуваючи в незвичних умовах. Вже позаду змагання з метання гранати Ф-1 на дальність. Та найкращі результати в змаганнях з бігу на 1500 метрів, Петро Софронов (КЗ «Республіканська ЗОШ I-III ступенів ім.Героя Радянського Союзу М.П.Могильного») посів почесне III місце в своїй категорії

Перший день обласної спартакіади допризовної молоді

В перший день обласної спартакіади допризовної молоді відбулися змагання з підтягування, стрільби з пневматичної гвинтівки та бігу на 100 метрів. Наші учасники показали гарні результати з цих видів змагань, один з найкращих результатів в змаганнях з підтягування (19 разів) показав учень Рябченко Олександр (КЗ «Тополінська ЗОШ I-III ступенів»).

ІІ етап обласної спартакіади допризовної молоді-2021.

Сьогодні  переможці першого етапу спартакіади серед  допризивної молоді:   Галізін  Іван та Софронов Петро (КЗ «Республіканська ЗОШ I-III ступенів  ім.Героя Радянського Союзу М.П.Могильного»), Рябченко Олександр та  Зоря Станіслав (КЗ «Тополінська ЗОШ I-III ступенів»), Ткаленко Микола (Нікольська гімназія «Софія»), відправилися для участі в обласній спартакіаді допризивної молоді – 2021.

Засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Сьогодні в малому залі Нікольської селищної ради відбулося засідання селищної комісії під головуванням заступника голови комісії Сергія ЮЗВІНКЕВИЧА з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо погіршення епідситуації на коронавірусну хворобу СОVІD-19 на території Нікольської селищної ради.

Спартакіада серед депутатів

Збірна команда Маріупольського району,  за участю депутатів Нікольської селищної ради Єгора Салявіна та Олександра Романова, за підтримкою громадської організації "Колос", зайняла I місце в другому етапі спартакіади серед депутатів обласних, районних, міських, сільських та селищних рад, об’єднаних територіальних громад Донецької області. Щіро вітаємо з  блискучою перемогою, наснаги у підкорення нових спортивних висот!

Спартакіада серед допризовної молоді

23 квітня 2021 відбувся перший етап обласної спартакіади серед допризивної молоді закладів загальної середньої освіти Нікольської селищної ради, серед  учнів 14-17 років. Учасники змагань продемонстрували свої найкращі результати в запланованих видах змагань.

Вшанування пам’яті  ліквідаторів Чорнобильської АЕС

35 років тому, 26 квітня 1986 року, на Чорнобильській АЕС сталася одна з найбільших техногенних катастроф в історії людства. Внаслідок вибуху реактора у четвертому енергоблоці радіаційне опромінення отримали майже 8,5 млн людей. У зв’язку з цим 26 квітня світ щороку відзначає Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Сьогодні в селищі Нікольське відбувся захід щодо вшанування пам’яті  ліквідаторів Чорнобильської АЕС де виступив селищний голова Василь МІТЬКО і висловив слова подяки ліквідаторам Чорнобильської АЕС з покладанням квітів до місця вшанування.

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ-БОРЖНИКІВ ТА  ПІДПРИЄМЦІВ НІКОЛЬСЬКОЇ ТА КАЛЬЧИЦЬКОЇ ГРОМАД

Основним джерелом наповнення бюджету Пенсійного фонду України для забезпечення своєчасної та в повному обсязі виплати пенсій та соціальних виплат є єдиний соціальний внесок.