Засідання конкурсної комісії

30 червня 2021 року селищний голова Василь МІТЬКО провів засідання конкурсної комісії селищної ради. В конкурсі на заміщення вакантних посад головного спеціаліста соціального відділу , головного спеціаліста відділу земельних ресурсів та розвитку сільських територій (2 штат.од) брали участь 3 претендента. Всі успішно відповіли на питання екзаменаційних білетів. Бажаємо переможцям конкурсу успіхів у роботі на благо Нікольської громади!

Участь у нараді

Сьогодні заступник селищного голови Сергій ЮЗВІНКЕВИЧ взяв участь в онлайн нараді з питань стану пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту у закладах охорони здоров’я, закладах освіти та соціального захисту населення.

Щотижнева нарада

29 червня 2021 року селищний голова Василь МІТЬКО провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів селищної ради, керівниками територіальних органів виконавчої влади, комунальних установ, підприємств, організацій, старостами.

Засідання комісії

25 червня 2021 року селищний голова Василь МІТЬКО провів засідання робочої групи з питань погашення податкової заборгованості, заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Були присутні - завідувач Мангушського сектору по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Донецькій області Наталія ПАНІЄВА, начальник Нікольської ДПІ ГУ ДПС у Донецькій області Олександр КУРОЧКІН, начальник Нікольського районного відділу державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління юстиції (м.Харків) Ганна МОСТОВА, заступник начальника фінансово-економічного відділу Мангушського об’єднаного управління ПФУ у Донецькій області Вікторія ЛЄПЄХІНА, представники селищної ради та запрошені боржники. Розглянуто стан погашення заборгованості зі сплати податків та зборів перед бюджетом Нікольської селищної територіальної громади, стан погашення заборгованості підприємств, установ та ФОП громади зі сплати ЄСВ до ПФУ, обговорювались питання з легалізації виплати заробітної плати. Присутнім було надано протокольні доручення щодо продовження роботи з погашення заборгованості та легалізації заробітної плати.

Всеукраїнський олімпійський день у Нікольській громаді

Вже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету, 23 червня 1894 року, відзначати Олімпійський день. Олімпійський день – це родинне свято спорту, де кожний знаходить собі заняття до душі та зможе відчути себе справжнім олімпійцем.

ВИПУСКНИК-FEST-2021

24 червня 2021 року відбулось свято для випускників загальноосвітніх закладів Нікольської громади “Випускник – FEST - 2021”.