Засідання комісії з питань захисту прав дитини

30 вересня  2021 року у Нікольській селищній раді відбулося  позачергове   засідання  комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету  під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяни МАРТИЩЕНКО, на якому були  розглянуті    питання: про надання   дозволу  на  укладання договору  на придбання    квартири,      частка   якої  буде  належить неповнолітній дитині та про   стан утримання  та виховання  неповнолітніх  в родині .

Засідання 16 сесії селищної ради

Сьогодні відбулось засідання шістнадцятої сесії селищної ради восьмого скликання під головуванням Василя МІТЬКО. Після обговорення та вивчення на постійних комісіях, на розгляд сесії було винесено 174 питання. Депутати розглянули  Прогноз бюджету Нікольської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки (доповіла  Поклонська О.І. – начальник фінансового віддіілу).   З цілого ряду питань, а саме: про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання у нічний час на території Нікольської селищної ради, про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 18.05.2021 №8/8-391 «Про затвердження переліку доріг по поточному ремонту по Нікольській селищній раді», про затвердження Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища Нікольської селищної ради, про внесення змін до рішення  селищної ради від 12 січня 2021 №8/4-77 «Про створення відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою та затвердження Положення про відділ комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Нікольської селищної ради» зі змінами, про закріплення на праві господарського відання майна за КП «Добробут», про закріплення на праві господарського відання майна за КП «Господар» доповів  Сергій ЮЗВІНКЕВИЧ  – перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Усиновіть дитину, подаруйте їй сонце!

Щоб дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожній дитині необхідна батьківська любов, тепло та родинний затишок. Мама і тато — два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її.

До Дня усиновлення

Напередодні Дня усиновлення, 29 вересня 2021 року, у малому залі селищної ради службою у справах дітей Нікольської селищної ради та соціальним відділом виконавчого комітету селищної ради дітям з багатодітних сімей, які потребують особливої уваги з боку влади, було вручено п’ять ноутбуків. Це стало можливим завдяки підписаному меморандуму про співпрацю Нікольської селищної ради та Маріупольської міської організації Товариства Червоного Хреста України.

Трагедія Бабиного Яру

Сьогодні ми з глибоким сумом згадуємо одну з найтрагічніших сторінок нашого минулого - 80 років тому у київському урочищі Бабин Яр нацисти почали масові розстріли мирних громадян.

ТУРБОТА ПРО ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ - СПРАВА ВСЬОГО СУСПІЛЬСТВА

Сьогодні відкрив свої двері після тривалої реконструкції Нікольський селищний будинок культури. Символічно, що відкриття відбулось напередодні святкування Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана та першими гостями оновленого закладу стали саме шановні представники старшого покоління, які працювали все життя на благо громади. Привітав всіх зі святом селищний голова Василь МІТЬКО. Він звернувся до присутніх на святі від імені виконавчого комітету селищної ради та депутатськго корпусу з такими словами:

Засідання постійних комісій селищної ради

У Нікольській селищній раді продовжують сьогодні працювати постійні комісії. На комісії з питань освіти, охорони здоров'я, соціального захисту населення, культури, молодіжної політики, сімї фізкультури та спорту ( голова комісії ШВЕЧИКОВА Вікторія Володимирівна) розглянуто 7 питань.

Програма міні - грантів

Нікольський центр зайнятості запрошує мешканців Бердянського, Мелітопольського, Пологівського районів Запорізької області та Маріупольського району Донецької області взяти участь у Програмі міні-грантів для бажаючих розпочати власний бізнес та отримати фінансову підтримку.