ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Нікольська селищна рада повідомляє, що не пізніше п’яти робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів на офіційному веб-сайті Нікольської селищної ради (рубрика «Регуляторна політики») за посиланням http://nikolske.selrada.org.ua/ буде оприлюднено проекти регуляторних актів – рішень Нікольської селищної ради про встановлення місцевих податків і зборів на території Нікольської селищної ради у 2021 році та аналізи регуляторних впливів до них.

Мета прийняття проектів – впорядкування механізму сплати місцевих податків і зборів відповідно до чинного законодавства, зручність в застосуванні Положень про порядок сплати місцевих податків і зборів та забезпечення поповнення доходної частини місцевого бюджету для реалізації заходів Програми економічного і соціального розвитку ради.

Запрошуємо до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до проектів регуляторних актів та аналізів регуляторних впливів до них.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань надаються до Нікольської селищної ради за адресою:

- 87000 Нікольська селищна рада, вул.Пушкіна, 94, смт Нікольське Нікольського району Донецької області, каб.№8

- e-mail: volodselrada@ukr.net

- за телефоном (06246)21334.

Зауваження та пропозиції приймаються впродовж одного місяця з дня оприлюднення проектів регуляторних актів до 05 червня 2020 року у письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).

Селищний голова О.МЕНДРИН