В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

смт Нікольське

Про затвердження плану роботи
виконкому селищної ради на 2019 рік

Відповідно до ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою своєчасної та якісної підготовки засідань виконкому, виконавчий комітет селищної  ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити план роботи виконавчого комітету  селищної  ради  2019 рік (додаток додається).

2. Заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого органу ради, секретарю виконкому, працівникам апарату селищної ради, відповідальним особам забезпечити виконання плану роботи виконкому селищної ради на 2019 рік, своєчасну і якісну підготовку питань для розгляду селищною радою та її виконавчим комітетом.

2. Контроль  за виконанням даного рішення  покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого органу ради (Назаренко) та секретаря виконкому (Костюченко).

Заступник селищного голови з

питань діяльності виконавчого органу ради                                                                              А.Г. Назаренко

План проведення засідань виконкому селищної ради на 2019 рік

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

від 11.12.2019 № 66

смт Нікольське

Про затвердження плану

роботи виконкому
селищної ради  на 2020 рік

Відповідно до ст.52, п.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Регламентом виконавчого комітету Нікольської  селищної ради та з метою своєчасної та якісної підготовки засідань виконкому, виконавчий  комітет  селищної  ради

В И Р І Ш И В:

1.Затвердити план роботи виконавчого комітету  селищної  ради  2020 рік (додаток додається).

2.Заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого органу ради, секретарю виконкому, працівникам апарату селищної ради, відповідальним особам забезпечити виконання плану роботи виконкому селищної ради на 2020 рік, своєчасну і якісну підготовку питань для розгляду селищною радою та її виконавчим комітетом.

2.Контроль  за виконанням даного рішення  покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого органу ради (НАЗАРЕНКО) та секретаря виконкому (КОСТЮЧЕНКО).

Селищний голова                                                                                                        О. МЕНДРИН

Додаток до Рішення виконкому селищної ради № 66 від 11.12.2019 року

"План проведення засідань виконкому селищної ради на 2020 рік"