Шановні платники податків!!! Анонс "гарячої лінії"!

Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що з метою проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи Нікольська ДПІ  ГУ ДПС у Донецькій області буде проводити сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія», на який запрошує платників податків скористатися своїм правом та прийняти участь, які будуть проводитись за телефоном (06 246) 2-19-87:

Одноразове декларування: хто може скористатися декларуванням та хто не може бути декларантом

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що з 01 вересня 2021 року стартувало одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.

Одноразове добровільне декларування триває: строки сплати збору

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

Шановні платники податків! Гаряча лінія!

Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що з метою проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи Нікольська ДПІ ГУ ДПС у Донецькій області буде проводити сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія», на який запрошує платників податків скористатися своїм правом та прийняти участь, які будуть проводитись за телефоном (06 246) 2-19-87: -02.02.2022 року з 10 до 11 години - за темами «Електроні сервіси податкової служби» і «Новації в застосуванні РРО/ПРРО»; -09.02.2022 року з 10 до 11 години - за темами «Легалізація праці та заробітної плати» і «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів фізичних осіб»; -14.02.2022 року з 10 до 11 години - за темами «Реєстрація та зміна даних в реєстраційних відомостях фізичних осіб в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків»; -17.02.2022 року з 10 до 11 години - «Електроні сервіси податкової служби» і «Новації в застосуванні РРО/ПРРО»; -21.02.2022 року з 10 до 11 години - за темами «Легалізація праці та заробітної плати» і «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів фізичних осіб»; -23.02.2022 року з 10 до 11 години - за темами «Реєстрація та зміна даних в реєстраційних відомостях фізичних осіб в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків».