Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування Старченківського ентомологічного  заказника місцевого значення Маріупольського району Донецької області, який розташований в межах Нікольської селищної територіальної громади

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування Старченківського ентомологічного заказника місцевого значення Маріупольського району Донецької області, який розташований в межах Нікольської селищної територіальної громади

Підведені підсумки громадського обговорення щодо перейменування назви географічного об’єкту, а саме Старченківського ентомологічного  заказника місцевого значення Маріупольського району Донецької області, яке проводилося відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», розпорядження селищного голови № 28-од від 21.03.2024 року «Про громадське обговорення щодо перейменування географічного об’єкту».

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування назв населених пунктів, вулиць та провулків населених пунктів Нікольської селищної територіальної громади.

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування назв населених пунктів, вулиць та провулків населених пунктів Нікольської селищної територіальної громади.

Підведені підсумки громадського обговорення щодо перейменування населених пунктів, вулиць, провулків Нікольської селищної територіальної громади, яке проводилося відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», розпорядження селищного голови № 29-од від 21.03.2024 року «Про проведення громадського обговорення пропозицій з перейменування населених пунктів, вулиць та провулків населених пунктів Нікольської селищної ради Маріупольського району Донецької області».

Поліцейські Донеччини інформують щодо безпеки дітей під час надзвичайної ситуації

Поліцейські Донеччини інформують щодо безпеки дітей під час надзвичайної ситуації

  Правоохоронці вживають всіх необхідних заходів щодо посилення безпеки та роз’яснювальної роботи серед населення та надають алгоритм дій дітям та персоналу навчальних закладів у разі загрози виникнення терористичних або диверсійних актів.  

Засідання робочої групи з питань погашення податкової заборгованості, заборгованості із заробітної плати

Засідання робочої групи з питань погашення податкової заборгованості, заборгованості із заробітної плати

22 лютого 2022 року під керівництвом селищного голови Василя МІТЬКО було проведено чергове засідання робочої групи з питань погашення податкової заборгованості, заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. У засіданні взяли участь начальник Нікольської ДПІ ГУ ДПС України у Донецькій області Олександр КУРОЧКІН, головний державний ревізор-інспектор Мангушського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Донецькій області Наталя СААКОВА, начальник Нікольського відділу державної виконавчої служби у Маріупольському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Ганна МОСТОВА, головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 5 ГУ ПФУ в Донецькій області Вікторія ЛЄПЄХІНА, працівники структурних підрозділів селищної ради, старости. Членами робочої групи обговорювались питання з ліквідації заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску, з легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати. Розглянуто стан погашення заборгованості зі сплати податків та зборів перед бюджетом Нікольської селищної територіальної громади, стан погашення заборгованості підприємств, установ та ФОП громади зі сплати ЄСВ до ПФУ. Після обговорень, членам робочої групи було надано протокольне доручення щодо продовження роботи з погашення заборгованості та легалізації заробітної плати.

Підготовка до пленарного засідання сесії

Підготовка до пленарного засідання сесії

В селищній раді під керівництвом селищного голови Василя МІТЬКО триває підготовка до пленарного засідання 25 сесії 8 скликання, що відбудеться 25 лютого 2022 року. Сьогодні відбулось спільне засідання постійних комісій, на яких депутати селищної ради розглядали проєкти рішень, які будуть виноситись на засідання сесії. В роботі комісій участь взяли секретар селищної ради Михайло ПАВЛИШИН, заступники селищного голови Сергій ЮЗВІНКЕВИЧ та Тетяна МАРТИЩЕНКО.

Відбувся звіт селищного голови про роботу у 2021 році перед громадою

Відбувся звіт селищного голови про роботу у 2021 році перед громадою

Сьогодні, 21 лютого 2022 року, селищний голова Василь МІТЬКО  відзвітував перед Нікольською громадою про свою роботу у 2021 році. На звіті були присутні мешканці старостинських округів, представники трудових колективів, працівники комунальних закладів, громадськість, депутати.  Селищний голова докладно розповів про проведену роботу  за всіма напрямами: виконання бюджету, Програми соціально-економічного розвитку,  роботу у галузі освіти, культури, фізкультури та спорту, соціального захисту, охорони здоров'я населення, житлово -комунального господарства, плани щодо ремонту доріг, встановлення освітлення у населених пунктах селищної ради, розповів про плани на 2022 рік. Звіт за посиланням: https://www.facebook.com/100065943904832/videos/652677029393945/  Також селищний голова відповів на питання та пропозиції  присутніх жителів громади стосовно фінансування, оптимізації та роботи у 2022 році закладів освіти та закладів охорони здоров'я громади, роботи сімейних лікарів, ремонту доріг, встановлення освітлення у всіх населених пунктах громади, території, видалення насаджень, розчистки звалища, недопущення видобутку цирконію на території Нікольської громади  та інші питання.  Селищний голова запевнив присутніх, що всі питання та звернення будуть розглянуті, та він разом з командою Нікольської селищної ради  буде працювати й надалі на благо мешканців та розвивати громаду згідно прийнятої на сесії Стратегією розвитку на 2022-2027 роки.

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні

Згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”ми вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України. Саме на 20 лютого припадає пік розстрілів Героїв Небесної Сотні у центрі Києва. Цього дня у середмісті столиці загинуло та отримало смертельні поранення 48 осіб. Героями Небесної Сотні стали більше сотні загиблих. Вони різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед них були успішні підприємці й пенсіонери. Найстаршому – Іванові Наконечному – виповнилося 82 роки, а наймолодшому – Назарієві Войтовичу – лише 17. Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір. Сьогодні, в умовах війни на сході України, маємо частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність. Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символ Свободи. Саме тому Революцію Гідності, як і протестний рух 2004 року, і Революцію на граніті, можна вважати продовженням Української революції, визвольних змагань часів Другої світових війн. Євромайдан увійшов в історію України як символ і взірець жертовності, патріотизму та героїзму. Він укотре підтвердив те, що у найкритичніші та найважливіші періоди нашої історії знайдуться герої, ладні пожертвувати власним життям заради майбутнього України як незалежної демократичної держави. Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи. У світі Україну почали сприймати як державу з власною самобутністю, історією та гідністю, здатну захистити суверенітет. . І ми схиляємо голови, віддаючи глибоку шану всім, хто поклав своє життя за свободу рідної землі. Вічна пам’ять і слава Героям! Вони не вмирають, а навічно залишаються нашою славою та небесними захисниками України! Сьогодні ми не повинні зрадити тих, хто зробив мужній крок до самопожертви та безсмертя! Ми відповідальні перед ними, перед собою та перед нашими дітьми за долю і майбутнє нашої країни! Слава Україні!