Новини

03 Грудня, 2021 р., 11:55
Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Усунення бар’єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики України. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, і вони потребують допомоги і уваги. Захищаючи їх гідність- ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що люди з обмеженими можливостями можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства. Тож хочеться побажати їм витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності їхні плани та задуми. Також висловлюємо вдячність всім, хто опікується особами з обмеженими можливостями, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.
02 Грудня, 2021 р., 11:58
Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО провів нараду з керівниками та бухгалтерами комунальних закладів громади - закладів освіти, культури, спорту, охорони здоров'я. На нараді обговорили питання планування витрат на оплату енергоносіїв у новому році, закриття поточного фінансового року, оновлену тендерну процедуру закупівель, укладання договорів з новими постачальниками електроенергії та природного газу з метою ефективного використання бюджетних коштів у наступному році.
01 Грудня, 2021 р., 17:26
01 грудня 2021 року в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» збірна команда учнівської молоді загальноосвітніх шкіл Нікольської громади прийняла участь у інтернет-грі «Брейн-ринг» та зайняла почесне І місце серед молодіжних команд Маріупольського району. Інтелектуальна гра проводилась з метою інформування про проблему ВІЛ/СНІДу та формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей у суспільстві . Учні проявили неабияку згуртованість, креативно представили свою команду, продемонстрували вміння логічно мислити, приймати рішення та брати на себе відповідальність за зроблений вибір. Вітаємо з перемогою! Учасники команди: Євдокимова Ніка, Аксьонова Поліна, Стьопочкіна Діана, Сабліна Анжеліка, Попсуєва Ілона, капітан команди - Слюсар Михайло.
01 Грудня, 2021 р., 16:58
  У Нікольській публічній бібліотеці, яка приєдналась до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», з учнями 11 класу Нікольської гімназії «Софія» відбувся правовий діалог «Світ без насильства!». Хлопці та дівчата дізнались, які дії називають насильством, які його види та прояви, навчилися за допомогою прикладів розуміти причини та наслідки насильства, пройшли тест «Що для тебе насильство?». Також бібліотекар розповіла про те, що синя стрічка символізує синці на дитячому тілі та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством. Найвищою цінністю для будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека.
01 Грудня, 2021 р., 16:16
Селищний голова Василь МІТЬКО взяв участь у Міжрегіональному екологічному форумі «Поводження з відходами. Виклики і рішення», який розпочав свою роботу у Краматорську, сьогодні 1 грудня.   Метою Форуму є розгляд кращих практик у сфері поводження з відходами у громадах Донецької та Луганської областей; обмін досвідом з імплементації сучасних підходів до подолання критичної ситуації у сфері переробки відходів; підвищення рівня обізнаності представників громад та органів місцевого самоврядування. Робота Форуму відбудеться за наступними напрямами: Секція 1: «Семінар: Організація системи роздільного збирання побутових відходів»; Секція 2: «Промислові та небезпечні відходи: технології переробки, загрози та виклики»; Секція 3: «Органічні відходи: енергетичний потенціал та енергетична безпека України».   Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко наголосив, що проблема комплексного використання ресурсів, сортування, утилізації та переробки сміття зараз стоїть дуже гостро у всьому світі, а тим паче у таких промислових регіонах, як Донеччина. Форум організовано Донецькою облдержадміністрацією спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. У заході передбачається участь надзвичайного та уповноваженого посла Латвійської Республіки в Україні Ілгварса КЛЯВИ.
01 Грудня, 2021 р., 15:29
Нікольська селищна рада висловлює щиру подяку БО «Благодійний фонд «Адвентистське Агенство Допомоги та Розвитку в Україні» за надання благодійної допомоги закладам освіти Нікольської громади у вигляді засобів дезінфекції та захисних виробів медичного призначення.
01 Грудня, 2021 р., 12:13
Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятих у 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі Снідом. Цей день започатковано з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликану поширенням ВІЛ-інфекції, а також як день пам’яті жертв цього захворювання.
30 Листопада, 2021 р., 16:43
30 листопада 2021 року відбулось перше засідання конкурсної комісії з добору керівника комунального закладу культури Краєзнавчий музей Нікольської селищної ради під головуванням Василя МІТЬКО. На розгляд членів комісії надані 2 пакети документів (які відповідають вимогам конкурсу, рекомендаційні та мотиваційні листи) від кандидатів на посаду директора краєзнавчого музею Тетяни УДОВЕНКО та Катерини БУДОВСЬКОЇ. Члени комісії одноголосно допустили до участі у конкурсі претендентів та визначились з датою проведення наступного засідання конкурсної комісії - 10 грудня 2021 року.
30 Листопада, 2021 р., 13:34
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора