22 лютого 2022 року під керівництвом селищного голови Василя МІТЬКО було проведено чергове засідання робочої групи з питань погашення податкової заборгованості, заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. У засіданні взяли участь начальник Нікольської ДПІ ГУ ДПС України у Донецькій області Олександр КУРОЧКІН, головний державний ревізор-інспектор Мангушського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Донецькій області Наталя СААКОВА, начальник Нікольського відділу державної виконавчої служби у Маріупольському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Ганна МОСТОВА, головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 5 ГУ ПФУ в Донецькій області Вікторія ЛЄПЄХІНА, працівники структурних підрозділів селищної ради, старости.
Членами робочої групи обговорювались питання з ліквідації заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску, з легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати. Розглянуто стан погашення заборгованості зі сплати податків та зборів перед бюджетом Нікольської селищної територіальної громади, стан погашення заборгованості підприємств, установ та ФОП громади зі сплати ЄСВ до ПФУ.
Після обговорень, членам робочої групи було надано протокольне доручення щодо продовження роботи з погашення заборгованості та легалізації заробітної плати.