З Днем Соборності!

Шановні земляки! Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України! 22 січня 1918 року Українська Центральна Рада прийняла IV Універсал, який проголошував самостійність і незалежність УНР як вільної суверенної держави українського народу. Українська Центральна Рада у листопаді 1917 року проголосила утворення Української Народної республіки, сподіваючись на федеративні стосунки із демократичною Росією. Поступове творення національної держави було перервано військовою агресією більшовицького режиму, який захопив владу в Росії. 17 грудня 1917 року більшовицька Рада народних комісарів РРФСР передала Українській Центральній Раді «Маніфест до українського народу з ультимативними вимогами до Української Ради» Володимира Леніна і Льва Троцького. Документ вимагав від українського уряду безумовної допомоги більшовикам в Україні. Ультиматум був відхилений 20 грудня 1917 року Українською Центральною Радою за підписом Володимира Винниченка та Симона Петлюри. Відхилення цього ультиматуму стало приводом для початку більшовицької агресії проти України. Ці обставини, а також крах сподівань та ілюзій лідерів Української революції щодо можливості створення федеративної і демократичної Росії, сприяли якнайшвидшому проголошенню самостійності України 22 січня 1918 року. Обґрунтовуючи рішення про прийняття ІV Універсалу бажанням укласти мирний договір з країнами Четверного Союзу та прагненням не допустити втручання більшовиків у внутрішні справи України, Центральна Рада проголошувала УНР «самостійною, ні від кого незалежною, вільною, суверенною державою українського народу». Джерелом влади проголошувався народ України. А вже у січні 1919 року на Софіївському майдані у Києві відбулась не менш вагома подія- об'єднання УНР і ЗУНР в одну державу. Тільки разом збережемо незалежність!

З Хрещенням Господнім, дорогі друзі!

Нехай у цей Святий день в душі у кожного з вас знайдеться місце для любові і прощення, Божа благодать зійде в кожен будинок, а життя стане світлішим і чистішим! Нехай потонуть всі біди і проблеми у крижаній воді водохресних днів! Міцного здоров’я всім, внутрішнього тепла, домашнього затишку та миру всій Україні! Христос Хрещається!

Шановні мешканці Нікольської громади!

Тепло і сердечно вітаємо вас зі світлим і радісним святом яке об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – Різдвом Христовим! Різдво – це завжди народження надії на все краще на здійснення більш заповітних мрій і помислів. Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік. Ніч напередодні Різдва — це перемога світлих сил над злом. І нехай у ваших серцях також буде зроблено вибір на користь чуйності, терпіння і співчуття до всіх навколишніх вас людей. Нехай таїнство Святої вечері наверне кожного з нас до єдності з Богом та допоможе усвідомити, що немає нічого ціннішого за мир на землі, любов у серці та милосердя до ближнього. Хай Різдво Христове наповнить Ваші серця вірою, надією та коханням, а життєва нива з року в рік засівається зернами добра, щастя та благополуччя. Нехай щедра доля наділить Вас і Ваші родини міцним здоров’ям, взаєморозумінням і любов’ю. Бажаємо вам зустріти різдвяні свята поруч із рідними та близькими людьми, у гарному настрої, злагоді та порозумінні. Гарних Вам і радісних різдвяних свят! Христос Рождається!

12 грудня в Україні відзначається День благодійництва.

Ця дата нагадує кожному з нас про важливість доброти і милосердя до інших. Адже у складних умовах сьогодення благодійність є вкрай необхідною, а інколи  - рятівною для людей, які опинилися у скрутній життєвій ситуації. Приємно, що жителі  громади не залишаються осторонь чужої біди і активно допомагають своїм близьким, знайомим і навіть стороннім людям. У цей день щиро дякуємо всім небайдужим, що долучаються до цієї доброї справи , за відкритість та добрі справи, завдяки яким наш світ стає набагато кращим.