Вітаємо

14 Жовтня, 2021 р., 09:25
Вітаємо вас із державним святом – Днем захисників  та захисниць України, який відзначається 14 жовтня, у день свята Покрови Пресвятої Богородиці, водночас із Днем Українського козацтва. Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїйкраїні і гордості за її ратну славу,свято, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. Слава і велика вдячність військовим, які сьогодні, щоденно ризикуючи власним здоров’ям і життям, захищають незалежність і цілісність держави, наш мир і спокій. Нехай ваші відвага та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких, рідних та держави! Бажаємо усім  козацького здоров’я, невичерпної енергії,бадьорості духу, впевненості у собі! Нехай Покрова Пресвятої Богородиці благословляє усіх нас на добрі справи, самопожертву заради ближнього, зміцнює нашу віру, дасть усім нам наснаги і миру!
10 Жовтня, 2021 р., 08:14
Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята. Ваша робота вимагає високого рівня професіоналізму, ви завжди знаходитесь на передньому краї боротьби за здоров'я та безпеку життя населення району. Від Вашого вміння швидко зреагувати, задля того аби попередити розповсюдження інфекції, ліквідувати вже існуюче джерело, нерідко залежить чимало людських життів. Немає сумніву, що ви і далі будете успішно виконуватимете свою благородну місію. Бажаємо всім працівникам державної санітарно-епідеміологічної служби  міцного здоров'я, щастя, благополуччя та нових трудових звершень. Нехай завжди посміхається доля, життя дарує спокій, добробут і злагоди вам і вашим родинам, а робота приносить лише радість і задоволення.
08 Жовтня, 2021 р., 08:16
Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом – Днем юриста! Обравши свою професію, Ви свідомо стали на шлях служіння його величності Закону, на захист прав і свобод громадян, відновлення справедливості і утвердження верховенства права. Бути юристом – суддею, працівником апарату суду, адвокатом, прокурором, правозахисником, юридичним консультантом – це велика честь і відповідальність. Ви маєте високу відповідальність і здатність пропускати крізь себе людські проблеми, їхній біль, зберігаючи холодний розум, застосовуючи ґрунтовні знання законодавства і зберігаючи глибоку повагу до колег, які задіяні з Вами в судовому процесі. Ви гідні шани й визнання суспільства, належної винагороди за працю та вдячності за час, який Ви проводите над Законами, бо саме від Вас залежить подальша доля людини, установи, органу і навіть держави.  Переконані, що властиві Вам якості, принциповість та невичерпна віра в Закон завжди будуть надійним підґрунтям успішної діяльності на Вашому професійному шляху.
03 Жовтня, 2021 р., 06:40
Шановні освітяни!
01 Жовтня, 2021 р., 09:09
Другий місяць осені починається з особливої дати.  1 жовтня – День добра і пошани людей старшого покоління.  В усьому світі у цей день відзначається як Міжнародний день людей похилого віку. А в Україні – це також і День ветерана. Це не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, а їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління Низький уклін вам, шановні! Нехай вас завжди оточують близькі люди і нехай ніщо не засмучує ваші будні. Міцного здоров’я вам, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою!
30 Вересня, 2021 р., 08:27
Шановні бібліотекарі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. Книги є справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу, а бібліотекарі – вірними збирачами духовних скарбів, провідниками у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства. У день Вашого професійного свята щиро бажаємо Вам, шановні бібліотекарі, миру, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.
30 Вересня, 2021 р., 08:26
День усиновлення – це свято, яке відзначається 30 вересня в день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, зворушує своєю відвертістю та щирістю. Це свято життєвої мудрості та досвіду, свято великої душі та великого терпіння, а головне милосерддя та любові.
26 Вересня, 2021 р., 07:24
Прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля та вдячність за самовідданість, вірність обов`язку і покликанню! Від вашої мудрості, любові та творчої ініціативи залежить благополучне дитинство й подальша доля кожної особистості, адже саме ви виховуєте майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих та порядних людей нашої Батьківщини. Тож нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю, а наполегливість і творча наснага допоможуть у досягненні нових професійних звершень. Бажаємо мати міцне здоров `я, життєву силу, особисте щастя та родинне тепло. А найвищою нагородою для вас хай завжди будуть людська шана і подяка.
24 Вересня, 2021 р., 11:16
Генеральною Асамблеєю Міжнародної асоціації позашкільної освіти у 2018 році запроваджено відзначення 25 вересня Дня позашкілля на всеукраїнському рівні, бо основною місією позашкільної освіти є гармонійний розвиток кожної дитини, її здібностей і талантів, задоволення її інтересів і формування вподобань.
19 Вересня, 2021 р., 07:44
Шановні працівники лісового господарства! Прийміть привітання з нагоди вашого професійного свята!День працівників лісу, це - професійне свято не тільки фахівців лісового господарства, лісової охорони, лісозаготівельних, підприємств, але і всіх тих, хто з любов’ю і повагою ставиться до лісу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора