До 30 річчя Незалежності України

МИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО МАРАФОНУ! ЗАПРОШУЄМО І ВАС !

До 30-ї річниці Незалежності України Нікольська  громада долучається до культурно-освітнього марафону «Наша незалежність», який запустило Міністерство розвитку громад та територій України та підтримала Донецька обласна державна адміністрація. Давайте разом згадаємо визначні події та факти в історії нашої країни!

Відділ освіти, культури, спорту, туризму та молоді  Нікольської селищної ради підготував презентаційний матеріал, в якому містяться архівні документи, світлини з районної газети, архівні фото та інші матеріали,  визначних подій часів проголошення Незалежності.

18 Серпня, 2021 р., 10:46
   Сучасна бібліотека – це книга, Інтернет, великий світ інформаційних технологій. Це місце, де можна поспілкуватися з однодумцями, взяти участь у цікавих та різноманітних заходах бібліотеки, швидко отримати необхідну інформацію.
11 Серпня, 2021 р., 09:33
Історія створення музею
10 Серпня, 2021 р., 09:29
  Яскравим промінчиком в історії розвитку села Темрюк є створення музею села. Адже саме музей є тим закладом, який по зернятку збирає, формує і художньо та образно представляє у своїх експозиціях історію виникнення  та розвитку села.