МИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО МАРАФОНУ! ЗАПРОШУЄМО І ВАС !

До 30-ї річниці Незалежності України Нікольська  громада долучається до культурно-освітнього марафону «Наша незалежність», який запустило Міністерство розвитку громад та територій України та підтримала Донецька обласна державна адміністрація. Давайте разом згадаємо визначні події та факти в історії нашої країни!

Відділ освіти, культури, спорту, туризму та молоді  Нікольської селищної ради підготував презентаційний матеріал, в якому містяться архівні документи, світлини з районної газети, архівні фото та інші матеріали,  визначних подій часів проголошення Незалежності.

Комунальний заклад «Нікольська публічна бібліотека»  за період Незалежності України)

Комунальний заклад «Нікольська публічна бібліотека» за період Незалежності України)

Сучасна бібліотека – це книга, Інтернет, великий світ інформаційних технологій. Це місце, де можна поспілкуватися з однодумцями, взяти участь у цікавих та різноманітних заходах бібліотеки, швидко отримати необхідну інформацію.

Історія розвитку музею с.Темрюк

Яскравим промінчиком в історії розвитку села Темрюк є створення музею села. Адже саме музей є тим закладом, який по зернятку збирає, формує і художньо та образно представляє у своїх експозиціях історію виникнення  та розвитку села.