Підведені підсумки громадського обговорення щодо перейменування назви географічного об’єкту, а саме Старченківського ентомологічного  заказника місцевого значення Маріупольського району Донецької області, яке проводилося відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», розпорядження селищного голови № 28-од від 21.03.2024 року «Про громадське обговорення щодо перейменування географічного об’єкту».

До перейменування було запропоновано:

• 1 географічний об’єкт - Старченківський ентомологічний заказник місцевого значення.

Організатор громадського обговорення: Нікольська селищна рада Маріупольського району Донецької області

Громадське обговорення проводилось у формі  електронних консультацій, шляхом заповнення Google – форми за посиланням.

В громадському обговоренні взяли участь мешканці громади.

За підсумками проведеного громадського обговорення: взяли участь  14 мешканців громади.

Відповідно до норм чинного законодавства з урахуванням громадської думки, комісією з розгляду питань засудження та заборони пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації топонімії  прийнято рішення про перейменування назви географічного об’єкту Нікольської селищної ради Маріупольського району Донецької області.

Результати голосування мешканців громади та розгляду підсумків громадського обговорення комісією з розгляду питань засудження та заборони пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації топонімії на території Нікольської селищної територіальної громади:

Об’єкти топонімії

Існуюча назва населених пунктів, вулиць, провулків та інших об’єктів топонімії

Нова назва населених пунктів, вулиць, провулків та інших об’єктів топонімії, що пропонувалась

За результатами громадського обговорення

Результат голосування членів комісії

об’єкти топонімії

1

Старченківський ентомологічний заказник місцевого значення Маріупольського району Донецької області

Темрюцький ентомологічний заказник
місцевого значення Маріупольського
району Донецької області

14

13

Відповідно до норм чинного законодавства з урахуванням громадської думки та рекомендацій комісії буде прийнято рішення про перейменування Старченківського ентомологічного заказника місцевого значення Маріупольського району Донецької області.