Відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», Закону України «Про географічні назви»,  розпорядження селищного голови № 28-од від 21.03.2024 року «Про громадське обговорення щодо перейменування географічного об’єкту», Нікольська селищна рада Маріупольського району Донецької області повідомляє про проведення громадського обговорення у формі електронної консультації щодо перейменування географічного об’єкту, а саме Старченківського ентомологічного  заказника місцевого значення Маріупольського району Донецької області, який розташований в межах Нікольської селищної територіальної громади, в назві якого міститься або може міститися символіка російської імперської політики.

З метою приведення назв географічних об’єктів відповідно до вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», Нікольська селищна рада Маріупольського району Донецької області запрошує залучитись мешканців та громадськість Нікольської селищної територіальної громади до громадського обговорення у формі електронної консультації, розглянувши запропоновану пропозицію нової  назви географічного об’єкту (ентомологічного  заказника).

Громадське обговорення у формі електронної консультації також проводитиметься за допомогою заповнення Google-форм мешканцями громади з метою залучення більшої кількості мешканців громади, розміщених по усій території України та за її межами, через збройну агресію російської федерації та тимчасову окупацію населених пунктів Нікольської селищної ради Маріупольського району Донецької області.

Участь у громадському обговоренні у формі електронної консультації можуть брати як фізичні особи, так й юридичні особи.

Google-форма нової  назви географічного об’єкту (ентомологічного  заказника) розташованого на території Нікольської селищної ради Маріупольського району Донецької області що пропонується для електронної консультації, доступна за посиланням:

• Перейменування Старченківського ентомологічного заказника місцевого значення Маріупольського району Донецької області

Пропозиції та зауваження учасників електронної консультації надсилаються в письмовій формі на електронну адресу Нікольської селищної ради Маріупольського району Донецької областіnikolska.sr@dn.gov.ua  із зазначенням прізвища, імені, по батькові, контактного телефона, електронної адреси (за наявності), реєстрації місця проживання (за паспортом), фактичного місця проживання (перебування) протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього інформаційного повідомлення.

Анонімні пропозиції та зауваження не реєструються і не розглядаються.

Результати громадського обговорення у формі електронної консультації будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Нікольської селищної ради Маріупольського району Донецької області протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).

За консультаціями з питань, що винесені на обговорення, звертатися за номером +380506578440 Тетяна МАРТИЩЕНКО – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Нікольської селищної ради.