10 червня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Нікольської селищної ради, на якому були розглянуті питання:

- про виконання Закону України «Про публічні закупівлі» селищною радою та КП «Володарськ-водомережа», «Комсервіс»;

- про стан сприяння організації призову України на строкову військову службу на території  селищної ради;

- про стан обслуговування та технічний стан дитячих та спортивних майданчиків розташованих на території селищної ради;

- про затвердження складу комісій з обстеження зелених насаджень;

У засіданні виконавчого комітету взяли участь КЛИМЕНКО Олексій Миколайович, головний спеціаліст відділу ЖКГ, цивільного захисту, містобудування, архітектури та захисту довкілля Нікольської РДА, директори комунальних підприємств «Володарськ-водомережа» (Гладкий Ю.В.),  «Комсервіс» (Смирнов М.Є.), спеціалісти селищної ради.