На сорок сьомій сесії Нікольської селищної ради VII скликання, яка відбулася 02 липня 2020 року під головуванням селищного голови О. МЕНДРИНА, прийнято рішення по наступним питанням порядку денного:

1. Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку (Рішення ради від 02.07.2020 №VII/47-581 «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку»).

2. Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Рішення ради від 02.07.2020 №VII/47-582 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»).

3. Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку (Рішення ради від 02.07.2020 №VII/47-583 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку»).

4. Про розгляд заяв з земельних питань.

В роботі сесії приймав участь голова Нікольської районної ради В. МІТЬКО.

Сесія пройшла у діловій, конструктивній обстановці.