Семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України

Нікольський районний центр зайнятості плідно співпрацює з Кальміусько-Нікольським об'єднаним районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки.

З метою підтримки мобілізації та патріотичних настроїв населення 11 березня було проведено «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України» для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. У заході взяли участь 10 безробітних, з них 4 учасника АТО.

Представники Збройних сил України надали інформацію безробітним про:

процедуру проведення відбору на військову службу за контрактом;

строки та умови контракту;

переваги проходження служби за контрактом та з перспективи контрактної служби;

грошове та матеріальне забезпеченням військовослужбовців, соціальним та правовим захистом, пільгами контрактників та іншим;

про отримання освіти у вищих військових навчальних закладах.

Наприкінці заходу поступило багато запитань від безробітних до військовослужбовців, що свідчить про серйозну зацікавленість з боку учасників заходу. Присутні отримали вичерпні відповіді на свої численні запитання, інформаційні матеріали та записали контактні телефони, за якими можна проконсультуватися в індивідуальному порядку.