19 березня 2021 року о 11 годині у малому залі Нікольської селищної ради відбулось засідання робочої групи з питань погашення податкової заборгованості, заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, легалізації виплати заробітної  плати та зайнятості населення. Засідання провів селищний голова Василь Мітько за участю представників виконавчого органу селищної ради, ДПС, ПФУ та старостів. На засідання були запрошені боржники, які мають заборгованість до бюджету Нікольської селищної ради за оренду земельних ділянок, земельний податок, податок за нерухоме майно та єдиний податок. За результатами наради було надано протокольне доручення податковій інспекції в частині питань, які виникли під час з’ясування причин несплати податків боржниками та надання консультаційної допомоги в питаннях погашення заборгованості.

Також було розглянуто питання щодо наявності заборгованості з єдиного соціального внеску та було прийнято рішення стосовно запрошення боржників з даного виду податків на наступне засідання робочої групи. Робоча група і надалі продовжить роботу по скороченню обсягів податкового боргу окремо з кожним боржником, що забезпечить належне наповнення дохідної частини бюджету та забезпечить фінансування соціально важливих видатків.