Вчора відбулась зустріч директорки  Нікольського РЦЗ Ірини ГАЛЛА с заступником  голови Нікольської селищної ради Сергієм ЮЗВІНКЕВИЧЕМ. В розмові особливо приділяли увагу вирішенню питань укомплектування вакансій та працевлаштування безробітного населення громади. Зупинились на питаннях організації та проведення громадських робіт, які мають соціальну спрямованість.  Директорка наголосила: «Завдяки проведенням громадських робіт вирішуються соціальні питання розвитку громади, а саме: догляд за громадянами у закладах соціальної сфери; будівельні та ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери; роботи із соціально вразливими верствами населення та інші роботи соціального напрямку».

Виконавчим комітетом Нікольської селищної ради прийнято рішення щодо організації громадських  робіт, визначенні види робіт. Між центром зайнятості та селищною радою укладено договір.