Громадське обговорення проєкту Статуту Нікольської селищної територіальної громади

Дата: 07.04.2021 16:54

Шановні мешканці!

З метою врахування громадської думки на публічне обговорення виноситься проєкт Статуту Нікольської селищної територіальної громади (далі - Статут громади).

Пропозиції (зауваження) мешканців Нікольської селищної територіальної громади, охочих долучитися до громадського обговорення проєкту Статуту громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення зазначеного проєкту на офіційному сайті Нікольської селищної ради в письмовій або електронній формі на адресу Нікольської селищної ради:

вул. Свободи, 87, смт Нікольське, Донецька область, 87000;

e-mail: 04341614@mail.gov.ua

Особа, яка подає пропозиції (зауваження), зазначає прізвище, ім’я та по-батькові й адресу, юридичні особи – своє найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) розглядатися не будуть.

Пропозиції (зауваження) мешканців прийматимуться до 07 травня 2021 року включно.

Проєкт Статуту Нікольської селищної територіальної громади

Додатки до Статуту Нікольської селищної територіальної громади

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)