Сьогодні в приміщенні Нікольського районного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення 21 окремого мотопіхотного батальйона «Сармат»  (В/ч А-29-62),  шукачі роботи прийняли участь дистанційно на платформі Zoom.

Рекрутер Нікольського РЦЗ Олена Ботман запросила  до участі  найбільш підходящих кандидатів.

Батальйон пропонує бойові посади (стрільці, кулеметники, водії автотранспортних засобів категорій В, С, D, механіки-водії, медики, сапери). Є  посади які не пов’язані з виконанням бойових завдань (діловоди, кухарі, ремонтники військової техніки, начальники складів, службовці логістичної сфери).

Фахівчиня наголосила: «Служба в Збройних силах України -  це гідне грошове забезпечення, щорічна відпустка від 30 до 45 календарних днів, перспектива кар’єрного зростання, військовий стаж» .

Безробітні  також отримали  інформацію про інші актуальні вакансії громади, про умови праці, графік роботи, рівень оплати праці та інші додаткові стимулювання!

3 особи було запрошено на індивідуальну співбесіду.