Шановні мешканці, підтримайте наш проєкт!

Розпочався другий етап конкурсу "Наша громада" - інтернет-голосування.

Нікольська громада приймає участь у конкурсі "Наша громада" в рамках програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), який проводиться за підтримки телеканалів ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром.

Просимо підтримати наш проєкт «Чиста Нікольщина», який має на меті встановлення контейнерів для роздільного збору сміття і ТПВ. Наш проєкт успішно пройшов перший етап. Наразі просимо кожного мешканця докласти трохи зусиль для розвитку нашої громади, адже це дуже просто:

1. Перейти за посиланням Реєстрація | Наша громада (fakty.com.ua), зареєструватися через електронну пошту, або аккаунт Фейсбук.

2. Зайти на сторінку нашого проєкту Нікольська громада | Наша громада (fakty.com.ua)

3. Натиснути кнопку "Проголосувати"

Інтернет-голосування виборців проходить з 10 травня 00:01 по 31 травня 23:59. За результатами голосування буде відібрано 13 громад.