До уваги субєктів господарювання!

08 червня 2021 року о 16-00 у великій сесійній залі Нікольської селищної ради за адресою смт Нікольске вул Свободи 87,  відбудеться нарада  з керівниками  сільськогосподарських підприємств та фермерських

господарств, розташованих на території Нікольської селищної ради.

На порядку денному наступні питання:

1. Основні  аспекти Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» від 31березня 2021 року № 552-ІХ.

Доповідає: Н.ЛЕЖАЙСЬКА, начальник відділу земельних ресурсів та розвитку сільських територій Нікольської селищної ради.

1. Переважне право викупу та оренди землі.

Доповідає: О.ПАНІОТОВА, начальник юридичного відділу Нікольської селищної ради.

1. Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 (зі змінами).

Доповідає: С.ПАНІОТОВА, начальник відділу економічного розвитку Нікольської селищної ради.

Запрошуємо взяти участь.