11 червня 2021 року в Нікольській ДЮСШ відбулося відкрите учбово-тренувальне заняття, присвячене відзначенню Олімпійського дня.

На заході були присутні перший заступник селищного голови Сергій ЮЗВІНКЕВИЧ, начальник відділу освіти, культури, спорту, туризму та молоді Петро МАРКОВ, тво заступника начальника відділення поліції № 1 Маріупольського РУП ГУНП в Донецькій області Олександр КОРЯК та голова ГО “Спортивний клуб поліції Донеччини” Олексій ЦИГАН.

З метою метою популяризації та розвитку видів спорту, які культивуються в закладі, вихованці ДЮСШ показували гостям та глядачам з пришкільних таборів свої вміння виконувати складні вправи, прийоми та роботу на татамі.

Керівництво Нікольського ДЮСШ привітало з отриманням посвідчення кандидата в майстри спорту з дзюдо Дмитра ПЛАСТУНА. Також висловили подяку за співпрацю і надання допомоги громадській організації "Спортивний клуб поліції Донеччини".

Серед учасників панував драйвовий настрій, який передавався глядачам!