Випускний у КЗ “Нікольський я/с №3 “Ромашка”

Дата: 15.06.2021 14:53

Сьогодні у КЗ “Нікольський я/с №3 “Ромашка” Нікольської селищної ради Донецької області відбулось свято - випускний для вихованців садка.

Свято проходило на відкритому ігровому майданчику, тематично оформленому у стилі “Ретро і джаз”. На святі були присутні селищний голова Василь МІТЬКО, начальник відділу освіти, культури, спорту, туризму та молоді селищної ради Петро МАРКОВ, директор Нікольської гімназії “Софія” Вікторія ШВЕЧИКОВА, вчителі гімназії, батьки, бабусі й дідусі, вихованці інших груп .

Дітки з вихователями підготували яскраву концертну програму, активну участь також взяли батьки, які підготували танок - сюрприз для дітей. Привітала дітей завідувач ясла-садка Вікторія ВАРНІК та вручила дипломи з нагоди випуску та солодкі подарунки. Вікторія ШВЕЧИКОВА та вчителі майбутніх першокласників також долучились до привітань, подякували батькам, вихователям, побажали дітям гарного відпочинку перед початком навчального року.