Сьогодні відбулась зустріч селищного голови Василя МІТЬКО з власниками та орендарями земельних ділянок, на території яких знаходиться родовище цирконію - Азовська ділянка з Азовським рудопроявом.

Мешканці дуже занепокоєні внесеними змінами до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення, які мають відкрити ринок землі в Україні з 1 липня 2021 року.

24 червня 2021 року відбудеться зустріч з групою юристів, які працюють над питанням недопущення на території Нікольської громади видобутку цирконію, що може спричинити екологічне лихо для всього Маріупольського району та прилеглих районів.

Нікольська селищна рада на чолі з селищним головою Василем МІТЬКО разом з депутатським корпусом Нікольської селищної ради восьмого скликання будуть підтримувати, представляти та продовжувати відстоювати права і інтереси мешканців Нікольської громади.