Сьогодні, 17 червня 2021 року, відбулось засідання десятої сесії селищної ради восьмого скликання під головуванням Василя МІТЬКО - селищного голови.

На засіданні були присутні заступник голови Маріупольської райдержадміністрації Олексій ВОРОБЙОВ, голова територіальної виборчої комісії Олексій КАЙОХТІН, депутати, керівники структурних підрозділів селищної ради, старости, керівники комунальних установ.

На порядку денному розглянуто наступні питання:

1. Про зняття депутатського мандату та депутатських обов’язків з депутата селищної ради Проценко Н.П.

Доповідач: Кайохтін О.– голова територіальної виборчої комісії

2. Про визнання повноважень депутата Нікольської селищної ради Якименко Альони Володимирівни.

Доповідач: Кайохтін О.– голова територіальної виборчої комісії

3. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Нікольської селищної ради та опис посвідчення.

Доповідач: Павлишин М.В. - секретар селищної ради.

4. Про затвердження Положення про акти обстеження та інші документи, що складають депутати, старости старостинських округів Нікольської селищної ради.

Доповідач: Рощупкіна С.М. – голова постійної комісії селищної ради з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, охорони прав, свобод. Законних інтересів громадян, забезпечення безпечної життєдіяльності населення.

5. Про затвердження Положення про порядок встановлення, обліку та демонтажу пам’ятних знаків та меморіальних дощок на території Нікольської селищної ради і затвердження переліку пам’ятних знаків та меморіальних дощок розташованих на території Нікольської селищної ради.

Доповідач: Марков П.В. – начальник відділу освіти, культури, спорту, туризму та молоді виконавчого комітету селищної ради.

6. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16 квітня 2021 року № 8/7 – 242 «Про затвердження Іміджевої програми Нікольської селищної ради Донецької області на 2021 рік».

7. Про Програму протидії терористичним загрозам, захисту критичної інфраструктури та боротьби з організованою злочинністю на 2021 рік.

Доповідач: Плавська І.М. – керуючий справами виконавчого комітету селищної ради.

8. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16.04.2021 № 8/7-253 «Про перейменування юридичної особи в Комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Нікольської селищної ради Донецької області».

Доповідач: Белінська Т.В. – начальник соціального відділу виконавчого комітету селищної ради.

9. Про затвердження Положення про порядок преміювання та виплату надбавки за складність, напруженість у роботі керівнику комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Нікольської селищної ради Донецької області.

10. Про внесення змін до рішення селищної ради від 28.12.2020 № 8/2-31 «Про Програму економічного і соціального розвитку Нікольської селищної ради на 2021 рік» зі змінами від 18.05.2021 р. № 8/8-377.

Доповідач: Паніотова С.В. – начальник відділу економічного розвитку виконавчого комітету селищної ради.

11. Про внесення змін до рішення селищної ради від 28 грудня 2020 р. № 8/2-33 «Про бюджет Нікольської селищної територіальної громади на 2021 рік» зі змінами від 26 травня 2021 р. № 8/9-472.

Доповідач: Поклонська О.І. – начальник фінансового відділу виконавчого комітету селищної ради.

12. Про внесення змін до рішення селищної ради від 28 грудня 2020 р. №8/2-26 «Про створення фінансового відділу Нікольської селищної ради та затвердження Положення про фінансовий відділ» зі змінами.

13. Про закріплення на праві господарського відання майна за КП «Комсервіс».

Доповідач: Юзвінкевич С.В. – перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

14. Про закріплення на праві господарського відання майна за КП «Добробут».

15. Про надання згоди Нікольському селищному Будинку культури Нікольської селищної ради Донецької області на списання основних засобів.

16. Про надання згоди Нікольській селищній раді на списання вбиральні.

17. Про вилучення земельної ділянки у ВОЛОДАРСЬКОГО ГОСПРОЗРАХУНКОВОГО ТОРГІВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПАЙОВИКІВ.

Доповідач: Лежайська Н.А. – начальник відділу земельних ресурсів та розвитку сільських територій виконавчого комітету Нікольської селищної ради.

18. Про внесення змін до рішення селищної ради № 8/6-197 від 11 березня 2021.

19. Земельні питання.

У складі депутатів селищної ради відбулись зміни. Наталя ПРОЦЕНКО склала депутатьські повноваження, а Альона ЯКИМЕНКО публічно прийняла присягу депутата та увійшла до депутатського корпусу селищної ради восьмого скликання.

Після обговорень всіх питань прийняті відповідні рішення.