Сьогодні заступник селищного голови Сергій ЮЗВІНКЕВИЧ взяв участь в онлайн нараді з питань стану пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту у закладах охорони здоров’я, закладах освіти та соціального захисту населення.

Нараду провів заступник голови облдержадміністрації Вадим ФІЛАШКІН.

За період з грудня 2019 року по червень 2020 року Головним управлінням ДСНС в Україні організовано та проведено 1137 позапланових перевірок закладів з масовим перебуванням людей. За результатами проведених позапланових заходів державного нагляду (контролю) виявлено понад 24 тис. порушень вимог пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту.

Під час наради виконавчим органам територіальних громад було запропоновано організувати роботу з усунення виявлених у зазначених закладах недоліків у сфері додержання вимог законодавства у сфері техногенної, пожежної безпеки, та встановити контроль за їх виконанням.Фото без опису