02 липня 2021 року селищний голова Василь МІТЬКО провів засідання одинадцятої сесії селищної ради восьмого скликання. На порядку денному сесії основні питання:

1.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок (поділу) земельної ділянки НІКОЛЬСЬКОМУ ЦЕНТРУ ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ».

Доповідач: Лежайська Н.А. – начальник відділу земельних ресурсів та розвитку сільських територій виконавчого комітету Нікольської селищної ради.

2.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок (поділу) земельної ділянки НІКОЛЬСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ для обслуговування Центрального парку по вул. Парковій у смт. Нікольське Донецької області.

3.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ГОСПОДАР» НІКОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.

4.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМСЕРВІС» НІКОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

5.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

По всім питанням депутатами прийняті відповідні рішення.