Вітаємо з Днем Хрещення Київської Русі-України!

Дата: 28.07.2021 07:25

Шановні жителі Нікольської громади, дорогі друзі !

Щиро вітаємо Вас з Днем Хрещення Київської Русі-України, який ми відзначаємо, вшановуючи пам’ять Святого равноапостольного великого князя Володимира. Це свято, яке духовно об'єднало українців, живить нашу віру у мир та добро на землі.

Як свідчить багатовікова історія, християнська духовність була головним чинником збереження нашого народу. Невичерпний духовний і культурний потенціал християнства дає нам благодатні сили для творення добра, примноження любові та подолання негараздів.

Невгасима віра і натхненна праця кріплять нашу державу. Ми радіємо нашим успіхам і виносимо уроки з невдач.

У цей святковий день бажаємо Україні милості Божої, духовного єднання людей і довгоочікуваного миру на нашій землі!