Фото без опису17 липня 2021 року на території Нікольської громади, біля заповідника «Кам’яні Могили», який розташований на території Запорізької та Донецької областей, проходить обласний історичний фестиваль «Дике поле. Шлях до Європи».

По традиції, в цей день проводиться покладання квітів до Уклінного Хреста та молебен за воїнами-русичами, загиблими в битві з монголо-татарами на р. Калка в 1223 році. Селищний голова Василь МІТЬКО взяв участь в урочистому шикуванні козаків та ранковому молебні, який відслужили Архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій та духовенство Православної церкви України. В заходах приймали участь представники козацтва, отамани козачих підрозділів Маріупольщини, представники селищної ради, гості, які прибули з різних куточків України.

СІРЕНКО Віктор Олександрович - завідувач відділенням Українського степового природного заповідника "Кам'яні Могили" подякував керівництву Нікольській громади за всебічну і постійну підтримку та допомогу в організації заходів.