Молебен біля Уклінного Хреста

Дата: 17.07.2021 11:57

17 липня 2021 року на території Нікольської громади, біля заповідника «Кам’яні Могили», який розташований на території Запорізької та Донецької областей, проходить обласний історичний фестиваль «Дике поле. Шлях до Європи».

По традиції, в цей день проводиться покладання квітів до Уклінного Хреста та молебен за воїнами-русичами, загиблими в битві з монголо-татарами на р. Калка в 1223 році. Селищний голова Василь МІТЬКО взяв участь в урочистому шикуванні козаків та ранковому молебні, який відслужили Архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій та духовенство Православної церкви України. В заходах приймали участь представники козацтва, отамани козачих підрозділів Маріупольщини, представники селищної ради, гості, які прибули з різних куточків України.

СІРЕНКО Віктор Олександрович - завідувач відділенням Українського степового природного заповідника "Кам'яні Могили" подякував керівництву Нікольській громади за всебічну і постійну підтримку та допомогу в організації заходів.