Сьогодні, 21 липня 2021 року, селищний голова Василь МІТЬКО провів робочу зустріч з обговорення проблемних питань з директором Донецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігорем КІЯШКО. У зустрічі також взяли участь БУРЕНКОВ Дмитро Анатолійович - заступник директора з технічних питань, заступниця директора з оперативної роботи Світлана ПАШИНА, директор КНП “ЦПМСД Нікольської селищної ради” Олена ЧЕРНИЦЯ. Обговорили питання організації роботи екстреної медичної допомоги у Нікольській громаді, питання матеріально-технічного забезпечення та проведення поточного ремонту приміщення станції швидкої медичної допомоги, організації роботи диспетчерського пункту.

Наразі існує проблема щодо покриття мобільного зв’язку на підстанції швидкої медичної допомоги, мають місце скарги мешканців громади на неможливість викликати швидку допомогу. Селищною радою проведена певна робота з цього питання. Охорона здоров’я населення, якісні медичні послуги, своєчасна медична допомога - це найважливіший напрямок роботи селищної ради, яка постійно працює на благо мешканців Нікольської громади.