Відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту»,  розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 21 травня 2021 року № 461/5-21 «Про затвердження регіональної Програми розвитку освіти Донеччини на 2021-2027 роки», в рамках оптимізації мережі закладів освіти, з метою створення необхідних умов для рівного доступу громадян до якісної освіти, підвищення ефективності заходів щодо розвитку галузі освіти в Нікольській селищній територіальній громаді, Нікольська селищна рада оприлюднює проєкти рішень селищної ради щодо перепрофілювання та реорганізації закладів освіти для громадського обговорення.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань надаються до Нікольської селищної ради за адресою:

- 87000 Нікольська селищна рада, вул. Свободи, 87, смт Нікольське Донецької області, каб. № 27,28.

- e-mail: 04341614@mail.gov.ua

Зауваження та пропозиції приймаються впродовж одного року з дня оприлюднення проєктів рішень селищної ради до 20 серпня 2022 року у письмовому, електронному та/або усному вигляді.

Про перепрофілювання та зміну назви Комунального закладу "Зеленоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нікольської селищної ради Донецької області"

Про перепрофілювання та зміну назв Комунального закладу «Нікольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Якименка А.Д. Нікольської селищної ради Донецької області», опорна школа та філій

Про перепрофілювання та зміну назви Нікольської гімназії «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеня № 2 Нікольської селищної ради Донецької області

Про перепрофілювання та зміну назви Комунального закладу «Новокраснівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нікольської селищної ради Донецької області»