Підтримка дітей з багатодітних родин, які потребують особливої уваги

Дата: 03.09.2021 10:52

Сьогодні голова Маріупольської міської організації Товариства Червоного Хреста України Катерина ШМАГУН та командир загону швидкого реагування Донецького Товариства Червоного Хреста України БІНКОВСЬКИЙ Костянтин, в рамках підписаного 09 липня 2021 року Меморандума про співпрацю між Маріупольською міською організацією Товариства Червоного Хреста України та Нікольською територіальною громадою, в якому сторони домовились про об’єдання зусиль поліпшення життя та соціального захисту найбільш уразливих верств населення громади, передали селищному голові Василю МІТЬКО та начальнику служби у справах дітей селищної ради Тетяні ЧЕМОВІЙ 5 ноутбуків та 10 шкільних рюкзаків для дітей з багатодітних родин, які потребують особливої уваги. Подарунки дітям будуть вручені найближчим часом.