Нікольська селищна рада 17.09.2021. оголошує конкурс з добору керівників комунальних закладів культури (внаслідок завершення 19.11.2021. строків повноважень керівників закладів):

- директора комунального закладу «Нікольська публічна бібліотека Нікольської селищної ради Донецької області»;

- директора Нікольського селищного будинку культури Нікольської селищної ради Донецької області.

         Кваліфікаційні вимоги: громадянство України,  вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, відповідність встановленим кваліфікаційним вимогам та здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Конкурсант подає до конкурсної комісії такі документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку  персональних даних, автобіографія, 2 фотографії 3х4 см, копії паспорта та документів про вищу освіту, 2 рекомендаційні листи довільної форми, мотиваційний лист довільної форми.

Документи (в паперовому та електронному вигляді) приймаються протягом 30 днів з дня публікації оголошення на поштову адресу відділу освіти, культури, спорту, туризму та молоді виконкому Нікольської селищної ради (87000, Донецька область, смт.Нікольське, вул. Свободи, 87, кімн. 27 та e-mail: nikol_osvita@ukr.net

Фото без опису