Краєзнавчий музей — місце, де зустрічаються сьогодення та минуле.

Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО відвідав краєзнавчий музей, де проходила виставка під гаслом «Місто майстрів НОВІ ІМЕНА – 2021».

Вироби ручної роботи (Hand Made) зараз є дуже популярними, тому що вони унікальні і неповторні, вони передають настрій і почуття майстра. У цьому році виповнюється дев’ять років, як музей працює над пошуком талановитих жителів громади, щоб надалі представити їх творчість широкому загалу. Незвичайні, цікаві, красиві роботи майстрів можна побачити в одній виставці. Мистецтво миловаріння, виготовлення іграшок у техніці амігурумі, шкіряних виробів, шпильок, резинок, вишиванок, їстівних букетів та багато інших чудових речей пропонувалось увазі відвідувачів.

Василь Михайлович зазначив, що Нікольска земля щедра на таланти, привітав учасників виставки, побажав натхнення і подальших успіхів. Всі майстри та майстрині, чиї роботи були представлені на виставці, отримали подяки та подарунки від Нікольської селищної ради.