24 вересня селищний голова Василь МІТЬКО провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Членами комісії були детально обговорені наступні питання:

1.Про встановлення на території Нікольської селищної ради «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та організацію виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами). Вирішили взяти під особливий контроль дотримання постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236

2.Щодо стану охоплення вакцинацією, зокрема педагогічних та інших працівників закладів освіти.

"Посилити колективну імунізацію та запобігти прогнозованій черговій хвилі пандемії - це зараз наше першочергове завдання" - зазначив селищний голова.

3.Про визначення місць розміщення пунктів обігріву для життєзабезпечення населення у разі погіршення погодних умов, а також про визначення стоянок (місць відстою) для транспортних засобів на автодорогах Нікольського району у період несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2021-2022 років. Після обговорення цього питання визначили та затвердили перелік стоянок (місць відстою) для транспортних засобів на автодорогах Нікольської селищної ради у період несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2021-2022 років, а саме: це АЗС «BVS» - на 694 км автошляху Бориспіль - Дніпро- Запоріжжя – Маріуполь смт Нікольське та продуктовий магазин на 673 км автошляху Бориспіль - Дніпро- Запоріжжя – Маріуполь у с.Новокраснівка.

Також визначили та затвердили перелік пунктів обігріву на території Нікольської селищної ради: відділення терапії, хірургії КНП «Нікольська центральна лікарня Нікольської селищної ради (смт Нікольске вул.Свободи,1) - цілодобово та КЗ «Новокраснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Нікольської селищної ради Донецької області» за адресою вул. Лісна, буд. 35а с.Новокраснівка (цілодобово).