Навчання загонів територіальної оборони

Дата: 29.09.2021 18:31

Селищний голова Василь МІТЬКО відвідав навчання загонів територіальної оборони на Білосарайській Косі у Маріупольському районі.

Це вже третій етап навчань – тактичний. Його завдання – відпрацювати налагоджену взаємодію між військовиками, правоохоронцями та органами місцевого самоврядування. Всього ж навчання поділені на чотири етапи, в яких беруть участь близько 800 військовозобов'язаних та резервістів.

На навчаннях було відпрацьовано роботу штабу району територіальної оборони та тактико- спеціальні дії суб‘єктів територіальної оборони.

Вже з першого січня наступного року буде введено в дію Закон України «Про основи національного спротиву», який дасть змогу підвищити рівень підготовки тероборони і забезпечити чіткість та злагодженість дій у разі виникнення гострої ситуації.