Сьогодні у м.Маріуполь президент компанії BETEN Ingenierie International (Франція) Жан Рош та експерт з питань навколишнього середовища та сталого розвитку Філіп ОСПІТАЛЬ зустрілись з очільниками громад району. Селищний голова Василь МІТЬКО взяв участь у цій зустрічі. Мета зустрічі - знайомство з потенціалом та проблематикою громад Маріупольського району, обговорення та планування напрямків співпраці.
Компанія BETEN Ingenierie International спеціалізується на технічній, адміністративній та фінансовій організації комплексних проєктів, що поєднують енергетичні та промислові та сільськогосподарскі аспекти. Основним покликанням компанії є проєктуванням та реалізація проєктів під генпідряд або "під ключ" на міжнародному рівні.Фото без опису