Засідання оргкомітету
Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО провів засідання оргкомітету з питань організації підготовки та проведення
14 жовтня 2021 року у с. Бойове свята з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці.
Присутні на засіданні оргкомітету Юрій ТЕРНАВСЬКИЙ - гендиректор ТОВ «Управління громадського харчування та торгівлі», директор ТОВ "Екоіллічагро" Наталія ЧУЙКО, протоієрей Микола КРИМСЬКИЙ, представники козацтва, керівники структурних підрозділів та установ селищної ради обговорили сценарій та заходи з підготовки свята.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/4b733b0d5ac7ac2d928f5069ce87b78d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/35aac7a30c60ad928bb0c3455563c386.jpg)