Зустріч селищного голови з керівниками закладів освіти
Сьогодні відбулась зустріч селищного голови Василя МІТЬКО з керівниками закладів освіти Бойовського старостинського округу. Головне питання, яке турбує працівників навчальних закладів та викликає занепокоєння мешканців старостинського округу - це питання реформування закладів освіти у 2022 році. На зустрічі були присутні депутат районної ради Вадим КУДРЯВЦЕВ, депутат селищної ради Віталій ГРУШЕВИЙ. Після обговорень було вирішено провести детальний аналіз діяльності закладів освіти, з урахуванням економічної, демографічної складової ( тому що сума освітньої субвенції напряму залежить від кількості учнів у школах) для того, щоб у 2022 році привести їх у відповідність до вимог Закону України “Про освіту” та у відповідність до норм Бюджетного Кодексу України для недопущення ситуації з відсутністю фінансування та подальшої сталої роботи у наступному навчальному році.
Звертаємо увагу, що відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 21 травня 2021 року № 461/5-21 «Про затвердження регіональної Програми розвитку освіти Донеччини на 2021-2027 роки», в рамках оптимізації мережі закладів освіти, з метою створення необхідних умов для рівного доступу громадян до якісної освіти, підвищення ефективності заходів щодо розвитку галузі освіти в Нікольській селищній територіальній громаді, Нікольська селищна рада оприлюднила проєкти рішень селищної ради щодо перепрофілювання та реорганізації закладів освіти для громадського обговорення.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/4e86a4bed5a5f82da355fc0904174d8e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/cc7015d8e72f56e5a170ebf11e9f906c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/c12b68d8a61715f39b67d64cc129deb7.jpg)