Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом – Днем юриста!
Обравши свою професію, Ви свідомо стали на шлях служіння його величності Закону, на захист прав і свобод громадян, відновлення справедливості і утвердження верховенства права.
Бути юристом – суддею, працівником апарату суду, адвокатом, прокурором, правозахисником, юридичним консультантом – це велика честь і відповідальність.
Ви маєте високу відповідальність і здатність пропускати крізь себе людські проблеми, їхній біль, зберігаючи холодний розум, застосовуючи ґрунтовні знання законодавства і зберігаючи глибоку повагу до колег, які задіяні з Вами в судовому процесі.
Ви гідні шани й визнання суспільства, належної винагороди за працю та вдячності за час, який Ви проводите над Законами, бо саме від Вас залежить подальша доля людини, установи, органу і навіть держави.  Переконані, що властиві Вам якості, принциповість та невичерпна віра в Закон завжди будуть надійним підґрунтям успішної діяльності на Вашому професійному шляху.