Щотижнева нарада
11 жовтня 2021 року селищний голова Василь МІТЬКО провів щотижневу нараду з керівниками відділів селищної ради, старостами, керівниками територіальних органів центральної виконавчої влади, керівниками підприємств та організацій Нікольської громади, які доповіли про проведену роботу з виконання та наповнення бюджету громади, проведення вакцинації населення громади, про роботу освітніх закладів громади, роботу комунальних підприємств з благоустрію територій, підготовки та проведення засідань виконкому селищної ради, підготовку до проведення Дня захисників та захисниць України 14 жовтня у с.Бойове.
В ході наради присутнім надані відповідні протокольні доручення.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/055b5d4843eb0cb7f437e559cce78099.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/055b5d4843eb0cb7f437e559cce78099.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/358774073e35f1fc06fcef831ceb28d0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/16c67edf0dd93ca228fc9f655e3d4513.jpg)