Вітаємо переможців Чемпіонату!
Сьогодні начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради Петро МАРКОВ був присутній на нагородженні учасників Чемпіонату з футболу та міні-футболу серед команд громад Маріупольського району, який проводився Федерацією футболу. Переможці отримали кубки та медалі.
У номінації "Дорослі команди" - 1 місце посіла команда "Скіф" (с.Темрюк), 2 місце - "Спартак (с.Республіка), 3 місце - "Олімпік" (с.Тополине). У номінації "Дитячі команди" 1 місце у команди "Зоря" (с.Зоря), 2 місце - команда "Сельком" (смт Ялта), 3 місце - "Нікольська ДЮСШ" (смт Нікольске).
"Найкращі гравці" чемпіонату: нападник - Ковальов Дмитро (ФК "Лайм"), півзахисник Басюк Олексій - (ФК "Олімпік"), захисник - Чекмак Василь (ФК "Зоря"), воротар - Котков Сергій (ФК "Скіф"), бомбардир Клюєв Андрій - (ФК "Спартак"), тренер дитячих команд - Варлаченко Володимир (ФК"Зоря"), тренер дорослих команд Романов Олександр (ФК "Скіф").
У змаганнях з міні-футболу: кращий нападник -Данелян Артем ("Нікольська ДЮСШ"), кращий захисник - Іванчев Олександр ("Ялта ДЮСШ"), кращий воротар - Лепін Георгій ("Зоря").