Засідання постійних комісій
У Нікольській селищній раді сьогодні працюють постійні комісії. На засіданні комісії з питань освіти, охорони здоров'я, соціального захисту населення, культури, молодіжної політики, сім'ї фізкультури та спорту розглянуто 3 питання.
Члени комісії з питань економічної та інвестиційної політики, бюджету, фінансів, розвитку малого і середнього бізнесу розглянули на засіданні 9 питань.
Всі питання детально обговорені та будуть винесені на розгляд сесії селищної ради.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/9248719dfb3c6014f4de9f520498523a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/b8ea2d410d006326579dd626b65ec4ef.jpg)