Захист прав неповнолітніх
28 жовтня під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяни МАРТИЩЕНКО відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Нікольської селищної ради.
На засідання комісії розглянуто 7 питань, а саме: питання надання громадянам дозволу органу опіки на вчинення правочину щодо нерухомого майна, питання про визначення способу участі матері у вихованні дитини, питання соціального захисту неповнолітнього, родина якого опинилася у складних життєвих обставинах.
У ході розгляду приймалися до уваги документи та заяви надані громадянами, потреби дітей, відносини в сім`ї, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов`язків, забезпечення батьками належного догляду за дітьми.
З усіх питань прийняті відповідні рішення, які спрямовані на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей згідно чинного законодавства.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/1ad82753023eb983cc337d676272f793.jpg)