ПАМ'ЯТКА ЩОДО ПЕРШОЧЕРГОВИХ ДІЙ У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ОЗНАК ВИБУХОВОГО ПРИСТРОЮ АБО СХОЖИХ ПРЕДМЕТІВ!
ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ ГРОМАДИ!
У разі виявлення ознак вибухового пристрою або схожих на них предметів категорично забороняється самостійно проводити з підозрілим предметом будь-які дії (торкатися, нахиляти, відкривати, переміщувати, підіймати, перерізати та ін.)
В усіх випадках про виявлення ознак вибухового пристрою необхідно терміново повідомляти:
- за тел. – 101 чергову службу ГУ ДСНС Донецькій області;
- за тел. – 102 чергову службу ГУ ПП в Донецькій області;
- за тел. – (0629) 52-53-94 оперативного чергового 2 управління ( з місцем дислокації у м. Маріуполь ) ГУ СБ України в Донецькій області та Луганських областях.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/8a875fe6f28d50475c56a2014f29a08a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/be4e956339244627c82f1804b0fd1d10.jpg)