Немає роботи?

Не знаєш, з чого почати пошук?

Боїшся, що не знайдеш гарне місце роботи?

Не можеш вибрати, де вчитися або куди йти працювати?

Питань може бути багато, а відповідь тобі допоможуть знайти в проєкті "Відкриті можливості для всіх" - безкоштовній програмі для жінок будь-якого віку та молоді.

Якщо тобі від 15 до 25 років - твій напрямок "Будуй своє майбутнє"!

Тут на тебе чекають:

• Зустрічі з роботодавцями, представниками навчальних закладів та корисні тренінги, де ти прокачаєш м'які навички.
  • Послуги кар'єрного консультанта та психолога, які допоможуть поліпшити навички з пошуку роботи та проходження співбесіди, скласти резюме та кар'єрний план, а головне - розібратися в собі та зрозуміти, які спеціальності й посади підходять саме тобі.
  • А ще на тебе чекають нові знайомства, цікаві зустрічі, конкурси та розіграші.

Заповнюй анкету, щоб стати учасником або учасницею програми та зібрати всі плюшки!

Нам всім іноді потрібна допомога, в тому числі - щоб розібратися в собі, знайти вихід з важкої або просто незрозумілою ситуації та отримати роботу, яка буде приносити гідні гроші та задоволення. І ця допомога ближче, ніж здається!

Заповнюй анкету, і ми зв'яжемося з тобою!

#відкриті_можливості_для_всіх

#будуй_своє_майбутнє

#MYU_Step_by_step

?

Проєкт «Розширення можливостей працевлаштування молоді та жінок в Азовському регіоні» реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» громадською організацією “Маріупольська Спілка Молоді” у партнерстві з комунальною установою “Агенція розвитку Мелітополя” та громадською організацією “Нова ініціатива “Надія”.