У першу неділю листопада в країні відзначається День працівника соціальної сфери, який викликає в душі особливі почуття.

Кажуть, що життя людини до тих пір має цінність, доки людина може допомагати іншим. Соціальні працівники – це люди, які всім іншим можуть подати приклад людяності, співчуття та милосердя. Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, людей з особливими потребами, пенсіонерів, дітей-сиріт, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, сім'ї учасників АТО/ООС, тимчасово переселених українських громадян, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Спасибі за те, що серце Ваше завжди відкрите людям, що для Вас немає чужого горя, що проблеми знайомих і незнайомих людей Ви сприймаєте як свої особисті. Спасибі за досвід і професіоналізм!

Хай і надалі працелюбність, глибоке усвідомлення важливості Вашої праці додають Вам сил та натхнення у благородній справі служіння людям.

Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, миру, наснаги й успіхів у всіх починаннях, родинного благополуччя й достатку!