З днем української писемності та мови!

Дата: 09.11.2021 07:34

Шановна громадо!
Щиро вітаємо Вас з Днем української писемності та мови – святом, яке своїм глибинним духовним змістом історично звеличує нашу націю, гуртує всіх нас на шляху відродження духовності та приурочене українському літописцю Нестору – послідовнику творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Знати рідну українську мову, любити її – обов'язок кожного справжнього громадянина, бо без мови не буде й Української держави, без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною свого народу, його історії і культури.
Шлях розвитку нашої мови був нелегким. За неї боролись, звеличували у своїх творах сини і доньки України – Тарас Шевченко, Григорій Сковорода, Іван Котляревський, Леся Українка та багато інших видатних українських письменників, вірних патріотів своєї Батьківщини.
Саме від нас, українців, залежить майбутнє нашої мови і нашої країни.