Сьогодні, 8 листопада 2021 року, селищний голова Василь МІТЬКО провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів селищної ради, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, комунальних установ громади, старостами.
В ході наради обговорено суспільно-політичну ситуацію в громаді, роботу закладів освіти в умовах карантинних обмежень, розглянуті питання щодо фінансової дисципліни, освоєння коштів субвенцій в повному обсязі, робота з питань зменшення заборгованості та виконання дохідної частини бюджету, питання проведення інвентаризації, виконання Програми економічного і соціального розвитку селищної ради, питання благоустрою (освітлення вулиць, вирубка аварійних та небезпечних дерев, заміна та ремонт насосного обладнання), підготовка до роботи в зимових умовах, планування роботи сесії селищної ради на наступний рік,підведені підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні.
Керівники закладів охорон здоровя докладно доповіли з питань
вжиття заходів для запобігання росту захворюваності населення громади на COVID-19: проведення масової вакцинації населення закладами охорони здоров’я. Правоохоронними органами проводяться перевірки закладів торгівлі та харчування щодо дотримання карантинних обмежень “червоної зони”.Присутнім надані відповідні протокольні доручення.