Професійно! Якісно! Надійно!

Директор та фахівці Нікольського РЦЗ у період з 26.10.2021  по 05.11.2021 провели низку робочих зустрічей з керівниками та HR’менеджерами ринкоутворюючих підприємств району у рамках декади зустрічей з роботодавцями.
 Знайомство з умовами праці, корпоративною культурою працівників допоможе рекрутерам Нікольського РЦЗ швидко та ефективно  укомплектовувати вакансії.Фото без опису
 Сьогодні для нас дуже важлива співпраця з роботодавцями, які забезпечують створення нових робочих місць, розвиток району, тому ми готові до нових форматів роботи.
 Взаємна продуктивна співпраця - це основа вирішення проблем зайнятості населення та кадрових питань підприємств.
 Служба зайнятості докладає максимум зусиль для покращення роботи!
 Впровадження  новітніх сервісів та скорочення термінну укомплектування вакансій – крок у цьому напрямку!